وبلاگ

معروفترین برند های مد فرانسوی

برند_فرانسوی_مداآکادمی
کسب و کار

معروفترین برند های مد فرانسوی

برندهای مد فرانسوی

فرانسوی‌ها به خاطر موضوعات  زیادی شناخته شده اند، محصولات پخته شده لوکس، زیبایی دارویی، عشق، و از همه مهم‌تر، مد.
اگر قبلاً نمی‌دانستید، پاریس پایتخت مد جهان است و دلیل خوبی هم دارد. شهر نور از زمانی قبل از اینکه تصوری از مت گالا یا حتی هفته مد وجود داشته باشد، در سایه‌های پیچیده و لباس‌های مجلسی سفارشی پیشتاز بوده است.
این دلبستگی اولیه با دنیای لباس پوشیدن، مسیری را برای انبوه برندهای مد فرانسوی که پس از آن طراحی خواهند شد، ایجاد کرده است. فهرست برندهای امروزی همه چیز را تولید می‌کنند.
از لباس های سفارشی گرفته تا کلکسیون های آماده پوشاک کامل، که هر کدام به دنبال ایجاد نشان خود در کمد لباس های ما و دنیای مد هستند.
در زیر، ما 7 تا از بهترین طراحان فرانسوی که مطمئناً لباس‌های افراد معروف را می‌سازند، بررسی خواهیم کرد.

 

برند Christian Dior

کریستین دیور یکی از آن برندهای مد فرانسوی است که چه به مد اهمیت دهید یا نه، احتمالا نام آن را شنیده اید. اولین بار که در اواخر دهه 1940 روی صحنه ظاهر شد. و با معرفی “نگاه نو” دنیای مد را تحت تاثیر قرار داد.
این طرح ساعت شنی، ترکیبی از دامن‌های حجیم ، خطوط لبه‌دار و شانه‌های پهن، جشنی از زنانگی و مجلل بود. مفاهیمی که در طول جنگ جهانی دوم مهار شده بودند. به سرعت به سال 2021 می‌رسیم و دیور همچنان همان ایده آل را برای مردان، زنان و کودکان تجسم می‌کند.
لوازم جانبی مانند کیف لیدی دیور و کیف زینی این برند را به عنوان یک برند نام آشنا تبدیل کرده است. و با پیشرو Maria Grazia Chiuri به ترتیب در بخش پوشاک مردانه و زنانه، و ساخته‌های خارق‌العاده‌اش به این زودی‌ها ناپدید نمی‌گردد.

 

کریستین_دیور_مداآکادمی

برند Maje

Maje، نامی که بنیان گذار آن، جودیت میلگروم انتخاب کرده است، ترکیبی از حروف اول نام کوچک عزیزانش است. در سال 1998، جودیت تصمیم گرفت برای زنان فعال لباس بسازد.
در آن زمان، هیچ محصولی عرضه نشد که بین تجملات و بازار انبوه قرار گیرد. شرکت به سرعت به موفقیت دست یافت. جودیت تصمیم گرفت اولین مغازه خود را در خیابان دو فور پاریس باز کند. هشت سال بعد، Maje بیش از 150 مغازه در فرانسه و خارج از کشور داشت.
سبک Maje با قطعات معتبر و جزئیات تیز تفاوت ظریفی را بین مدرنیته و کلاسیک   ترسیم می‌کند. که در نوع خودش سبکی عجیب و کم نظیر دارد.Maje همچنین با مشارکت با ELLE EN SCENE، یک تور زنده از کنسرت های شیک و مد روز مطابق با تصویر راک فولک این برند، از نظر موسیقایی اثر خود را نشان می‌دهد.
در نوامبر 2011، Maje از اقیانوس اطلس عبور کرد تا فروشگاهی را در نیویورک راه اندازی کند. همچنین این برند در نیویورک دو فروشگاه دیگر نیز راه اندازی کرد. با سیلوئت های مد روز و جزئیات تند اما ظریف، لباس های Maje همیشه به روز هستند.
این برند از زمانی که درهای ایالتی در سال 2011 افتتاح شد، محبوبیت خود را افزایش داد و در حال حاضر در خرده فروشی های بزرگی مانند Nordstrom و Bloomingdale موجود است.

 

برند Sandro

ساندرو یک برند فرانسوی از یک شرکت مد عمومی SMCP است که در حال حاضر توسط یک شرکت چینی شاندونگ رویی کنترل می‌گردد. درآمد سالانه SMCP طی سال های گذشته افزایش یافته است و گزارش سالانه 2016 نشان می‌دهد که فروش این برند 939 میلیون دلار بوده است.
دفتر مرکزی شرکت در پاریس، فرانسه، در 150، بلوار هاوسمان واقع شده است. فروشگاه پرچمدار ساندرو در لندن قرار دارد. این فروشگاه مجموعه کامل برند شامل مد مردانه و زنانه و همچنین لوازم جانبی را در اختیار دارد.
ساندرو به عنوان یک برند در سال 1984 توسط Evelyne Chetrite و Didier Chetrite ایجاد شد. این شرکت در منطقه Marais پاریس شروع به کار کرد و در درجه اول بر روی مد زنانه تمرکز داشت.
اولین فروشگاه خرده فروشی این برند فرانسوی در، پاریس در سال 2004 افتتاح شد. تغییر به یک خرده فروشی خالص به شرکت اجازه داد تا جاه طلبی های خود را گسترش دهد و در نهایت منجر به ایجاد شبکه ای از فروشگاه ها در سراسر کشور شد.

 

برند_ساندرو_مداآکادمی

برند Veja

Veja یک برند کفش و لوازم جانبی فرانسوی است. همچنین این برند فرانسوی در برزیل با نام Vert شناخته می‌گردد. از اکتبر 2018، Veja کفش های خود را به 1800 خرده فروش در 45 کشور عرضه کرد.
آنها 550000 جفت کفش فروختند که درآمدی معادل 21 میلیون دلار در سال 2017 داشت.  در سال 2020، وجا بین 180 تا 190 کارمند دارد.
از سال 2005، VEJA کفش های کتانی را به روشی متفاوت ایجاد کرده است، پروژه های اجتماعی، عدالت اقتصادی و مواد زیست محیطی را با هم ترکیب می‌کند.
VEJA از پنبه ارگانیک برزیلی و پرویی برای بوم و توری، لاستیک آمازون برای کف پا و مواد خلاقانه مختلف که در بطری‌های پلاستیکی بازیافتی یا پلی استر بازیافتی ساخته شده‌اند، استفاده می‌کند.
کفش های کتانی VEJA در کارخانه های با استاندارد بالا در برزیل تولید می‌گرذند. بخشی از تدارکات VEJA توسط Log’ins، یک شرکت حرفه ای و شمول اجتماعی مدیریت می‌گردد.

 

برند_veja_مداآکادمی

برند Jacquemus

اگر آیفون و اینستاگرام دارید، مطمئناً با یکی از قطعات Jacquemus برخورد کرده اید، خواه یک لباس کوتاه ژولیده، یک پیراهن نخی بریده شده یا یک کیف کوچک دسته بالا.
طراح Simone Porte Jacquemus با ترکیب یک پالت رنگی خوش سلیقه از صورتی آبنباتی، سبز پر جنب و جوش و نارنجی نئون با یک تصویر استانی، یک طاقچه مد از لباس هایی ایجاد کرده است که به نظر می‌رسد این برند فرانسوی برای دختران ساخته شده است.
در حالی که این برند فرانسوی موفقیت تجاری زیادی داشته است، ژاک موس، با اشاره به نام مادرش، توسط یک روایت شخصی تثبیت شده است. این جدایی ناگهانی مادرش در سال 2010 بود که او را بر آن داشت تا عشق خود را به طراحی دنبال کند.
بدون آموزش رسمی زیاد، طراح لباس های دست دوز را به دوستان خود می‌پوشاند و در خارج از نمایش های مد مجلل تظاهراتی را برگزار می‌کرد. 11 سال بعد، Jacquemus به یکی از آن طراحان بدنام تبدیل شد که هر فصل هفته مد را ارائه می‌کرد.
اما نقطه فروش واقعی برند از افرادی که آن را می‌پوشند نشات نمی‌گیرد (اگرچه بلا حدید و هایلی بیبر مطمئنا صدها نفر را متقاعد کرده اند که کیف های چیکیتو بخرند) – بلکه از ماهیت شخ‌یتی برند ناشی می‌گردد.
مهم نیست جنسیت یا موقعیت مکانی شما چیست ، ژاک موس از شما استقبال می‌کند و مطمئناً گرما را به کمد لباس شما می‌آورد.

 

پیج_اینستاگرام_مداآکادمی

برند Celine

خانه مد، همنام این طراح که در سال 1945 توسط سلین ویویانا تاسیس شد، برای تعریف مجدد آثار کلاسیک، به ویژه تحت رهبری مدیران خلاق سابق و فعلی، فیبی فیلو و هدی اسلیمان (به ترتیب) شناخته شده است.
اولین مجموعه سلین فیلو یکی ازبرندهای مد فرانسوی که در بهار/تابستان 2010 به خاطر حس و حال مینیمال-با معاصرش مورد تحسین قرار گرفت و در طول دهه او به عنوان کارگردان خلاق به جایگاهی کالت رسید.
برای کسانی که سلین قدیمی را می‌پرستند، ردپای دوران فیلو از طریق سبک های کهن الگویی دست نخورده باقی می‌ماند. اما زیبایی شناسی اسلیمان، شیک بودن شرکتی آن را کاهش داد.
اسلیمان از اولین روز کار خود، بدون پاک کردن میراث فرانسوی برند، تصویر جدیدی برای برند مشهور ایجاد کرده است. او کلمه “پاریس” را به بسیاری از طرح های سلین اضافه کرد که برای زنان جوان و مدرن در همه جا جذاب است.
کلاسیک‌های جدید اسلیمان شامل کیف Triomphe، پارچه‌های جین خاص و ژاکت‌های غیررسمی یقه‌ای است. طرح‌های زیباتر مانند کت و شلوار و لباس‌های میدی ادای احترام به ریشه‌های باکلاس سلین است.

 

برند_سلین_مداآکادمی

برند Balenciaga

این برند فرانسوی از زمان افتتاح اولین بوتیک خود در سال 1917، Balenciaga به دلیل سرپیچی از هنجارهای سبک و اجتماعی در هر مرحله شناخته شده است.
وقتی کریستین دیور با ظاهر ساعت شنی خود به سمت چپ رفت، کریستوبل بالنسیاگا، شیک پوش، به سمت راست رفت و شبح های وارونه را انتخاب کرد.
او اولین لباس های شیک و شیک پوش را تولید کرد. این یک موفقیت در مورد جمعیت مد پرشور بود که می‌خواستند راحت و در عین حال شیک باشند.
امروزه، Balenciaga همچنان از همان زیبایی‌شناسی آوانگارد استفاده می‌کند و طرح‌های نوآورانه‌ای را ارائه می‌کند که به نظر می‌رسد از لحظاتی که مردم اغلب نمی‌بینند بهره می‌برند.
به عنوان مثال، کت با یک جیب داخلی بزرگ که عمداً برای حمل شراب به خانه دوست ساخته شده است. مدیر خلاق دمنا گوساسلیا، که با خلق قطعات جذاب برای زن پاریسی، کفش‌دار و حتی نگهبانان، بالنسیاگا را دموکراتیک کرده است.

 

اگر علاقه‌مند به یادگیری آموزش های الگوسازی هستید.
به شما پیشنهاد می‌کنیم که به صفحه آموزش الگوسازی ترم ۱ مراجعه کنید.
بر روی لینک کلیک کنید.
بر دریافت مشاوره نیز به شماره زیر در واتس آپ پیام دهید.
۰۹۲۱۹۸۹۵۱۴۴

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین الگوهای آماده

الگوسازی ترم ۲ مقدماتی

799,000 تومان950,000 تومان

الگوی آماده سارافون

329,000 تومان412,000 تومان

الگو شومیز آستین رگلان

469,000 تومان586,000 تومان

الگوی شومیز آستین پفی

489,000 تومان611,000 تومان

الگوی شومیز کلاسیک

485,000 تومان606,000 تومان

الگوی آماده شلوار کلاسیک

559,000 تومان698,000 تومان

الگوی آماده بیس مانتو

335,000 تومان418,000 تومان

الگو مانتو یقه انگلیسی

485,000 تومان606,000 تومان

الگوی آماده شلوار بوت کات

290,000 تومان362,000 تومان

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare